Forumski Veliki Brat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumski Veliki Brat
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kampanja

Ići dole 
+2
unique angel
Veliki Brat
6 posters
AutorPoruka
Veliki Brat
Veliki Brat
Veliki Brat
Veliki Brat


Broj poruka : 297
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 14.12.2008

Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Kampanja   Kampanja I_icon_minitimeUto Jul 21, 2009 10:28 pm

Ovde ce svako od vas napisati po jedan post ne kraci od 8 reda ZASTO BI TREBALO DA POBEDITE BAS VI! Imate vremena do srede u 21 h.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumskivb.forumsr.net
unique angel
Izbacen Ukucanin / ka
Izbacen Ukucanin / ka
unique angel


Broj poruka : 827
Godina : 29
Lokacija : u pm...xDD
Datum upisa : 13.06.2009

Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kampanja   Kampanja I_icon_minitimeUto Jul 21, 2009 10:52 pm

trebala bih da pobedim ja zato sto nisam narcis,nisam nafurana.Zato sto sam dobra osoba i zato sto pomazem svima.xD.Tako kazu svi koji me dobro poznaju.Nikoga ne gledam kao neprijatelja,vec gledam u njih i pronalazim sve sto im je dobro.Neko je losa osoba i ucinila bih zlo nekome.Ja nisam takva.A i verujem da nema ni ovde takvi.Znam da svi bi hteli pobedu u ovom V.Bratu pa i ja...Oprastam svima svoje greske ali nikad ne zaboravljam.Veoma sam emotivna osoba,cak me i rasplace i neka pesma.Trebala bih da pobedim zato sto volim Vrus lia i sve njegove filmove,on je uvek bio legenda i ostace u mom srcu iako je umro :'(.Mislim da mnoge stvari radim uz pomocu Isusa u meni koji me pokrece i naravno uz pomoc Boga..Mislim da sam se lepo ponasala prema svima u kuci.Ako neko ne misli tako onda mu se izvinjavam.Trebala bih da pobedim zato sto sam pomagala nekim ukucanima.I zato sto sam se trudila u svakom datom zadatku.Davala sam sve od sebe.Da bih zastitila druge ukucanine ne samo mene.Veoma sam povucena osoba i stidljiva,kazu mi da to nije dobro ali sta da radim.Drago mi je sto sam upoznala ovde veoma meni drage ljude i mislim da cemo ostati u kontaktu.Ne bih me bilo zao da bilo ko pobedi u VBu.Jer su svi stvarno zasluzili da se nadju u finalu.

joj mislim da je dovoljno...xD


Poslednji izmenio unique angel dana Uto Jul 21, 2009 11:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://kaka-serbian-fans-09.forumotion.net
liy
Pobednik prvog serijala FVB
Pobednik prvog serijala FVB
liy


Broj poruka : 824
Godina : 27
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2009

Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kampanja   Kampanja I_icon_minitimeUto Jul 21, 2009 11:06 pm

Trebala bih da pobedim jer sam veoma iskrena osoba i volim da pomognem.Priznajem svoje dobre i lose osobine i takodje prihvatam druge ljude onakve kakve jesu.Uvek sam spremna za zurke i lud provod.Stidljiva sam ali veoma komunikativna.Volim da pobedjujem ali mi to nije na prvom mestu.Inam mnogo prijatelja i uvek imam vremena za njih.Prijatna sam osoba i ni prema kome se ne ponasam odbojno.Zalazem se za druge ljude i volim da ih branim u svakoj situaciji.Trebala bih da pobedim bas zbog svojih kvaliteta i prednosti.Naravno svi u kuci V.B su mi jako dragi i necu se ni malo ljutiti ako izgubim.Veoma su jaka konkurencija i ponosna sam sto sam ih upoznala kao i ostale koji su vec ispali.Pokusala sam da budem sto realnija kako prema sebi tako i prema drugima.Odlican sam djak ali nisam ni bubalica.Ponekad mi se omakne neka ruzna rec ali obicno kad mi prekipi.Nerviraju me dvolicni ljudi ali sta cu ima i takvih.Potrudika sam se oko svakog zadatka i ulozila svoj maximum.Srecno svima u finalu !!!!!

Nadam se da nije bilo mnogo...... Smile
Nazad na vrh Ići dole
nada
Izbacen Ukucanin / ka
Izbacen Ukucanin / ka



Broj poruka : 33
Datum upisa : 04.07.2009

Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kampanja   Kampanja I_icon_minitimeSre Jul 22, 2009 2:38 pm

hmmmm.Ne znam sta da pisem,ali ajde probacu da napisem nesto.Trebam da pobedim zato sto imam dosta vrlina.Jedna od tih vrlina je: veoma sam pozitivna osoba.Volim da se druzim,imam puno prijatelja.Volim zezanje,ludilo i provod.Nisam imala prilike da se upoznam sa svima u kuci,jer imam mnogo obaveza napolje.Pa ipak sam stizala da sa vremena na vreme posecujem forum.Mnogo mi se svidja ovaj forum,i drago mi je sto se neko setio ovoga.Drago mi je sto sam stigla do finala.Ko pobedi podebi bice mi drago.Radila sam zadatke koliko sam stizala.Ovaj forum mi je sestra predlozila i extra je.Mada ne posecujem forume mngo sem ovoga,stvarno je super.
Zao mi je samo sto nisam imala vremena da se sa svima upoznam.Ali mislim da su svi ok.I zelim svima srecu.
Ne znam sta drugo da kazem..
Nadam se da nije malo.puno pozdrava.I srecno svima..Hvala..Wink
Nazad na vrh Ići dole
Micili
Izbacen Ukucanin / ka
Izbacen Ukucanin / ka
Micili


Broj poruka : 158
Datum upisa : 29.03.2009

Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kampanja   Kampanja I_icon_minitimeSre Jul 22, 2009 2:42 pm

TREBALA BIH DA POBEDIM JER SAM DRUZELJUBIWA,WOLIM DA POMOGNEM,UWEK NASMEJANA...SWE MI IMAMO NEKE POZITIWNE I NEGATIWNE OSOBINE,A MOJA NAJGORA OSOBINA JE TWRDOGLAWOST...MRZIM NEPRAWDU,ZBOG TOGA SAM SE MALO``SWADJALA`` S NEKIM U KUCI,I TO SAM JA,NEMAM RAZLOGA DA SE PRAWIM,RADILA SAM ZADATKE,ALI NE SAMO ZBOG SEBE WEC DA BIH SPASILA I DRUGE...SWE U SWEMU NISAM SE UCLANILA DA BIH POBEDILA WEC ZBOG DRUZENJA,A WI ODLUCITE...
Nazad na vrh Ići dole
Teodora VB
Izbacen Ukucanin / ka
Izbacen Ukucanin / ka
Teodora VB


Broj poruka : 84
Lokacija : tu negde........
Datum upisa : 16.06.2009

Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kampanja   Kampanja I_icon_minitimeČet Jul 23, 2009 10:26 pm

ISKRENO JA MISLIM DA JA MTREBA DA POBEDIM...................AKO SE SVI SLAZETE.............L00L
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kampanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kampanja   Kampanja I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kampanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumski Veliki Brat :: Kuca :: Nedeljni zadaci :: Finalni zadatak-
Skoči na: